22.04.2018 roku w Rumi odbył się Finał Grand Prix Pościgowy w Aquathlonie na którym stawiliśmy się w mocnej obsadzie.Po pięciu rozegranych wyścigach w klasyfikacji młodzików Filip Glapa uplasował się na 4tym miejscu Oskar Bernat na 14, Aleksandra Ferchmin 13 na , Stanislaw Ferchmin na 19,wśród juniorów młodszych Jakub Juskowiak rywalizację zakończył na 7mym miejscu,Michał Falbogowski na 11, a Marysia Isanska na 6tym, zaś juniorzy uplasowali sie kolejno Marcel Markiewicz na 9tym miejscu , Maciej Falbogowski na 11.Nasze juniorki bardzo dzielnie walczyły przez cały cykl zawodów i stanęły na drugim.stopniu podium Paulina Bohater i trzecim Magdalena Ratajczak. Obok Finału gran Prix rozegrane zostały zawody w Aquathlonie dla grup wiekowych w których trener Filip Przymusiński wywalczył złoty medal, oraz zawody Open gdzie Mateusz Cieślik zdobył 6te miejsce. Oczywiście na imprezie nie zabrakło zawodów dla dzieci podczas których swietnie wystartował Oskar Ferchmin. Wyniki jakie uzyskali zawodnicy UAM świadczą o solidnej pracy i ciągle rosnącej formie, lato coraz bliżej więc będzie się działo.